Misyonumuz

Doğru bilgi

Başta ticaret şirketleri olmak üzere, bize başvuran kurum, kuruluş ve kişilere, mümkün olan en hızlı, disiplinli, adil fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.
Müşterilerimize, her koşul altında, parasal kaygılardan uzak olarak, hep doğruyu tavsiye etmek, eksikleri ve hataları konusunda uyarmak, yanlış bilgi ve bilgilendirmeden kaçınmaktır.

Hukukun önceliği

ACC olarak bağlı olduğumuz etik değerlerimizden birisi, yasalara ve hukuka uygun olmayan müşteri taleplerini hiçbir koşul altında kabul etmemek ve yerine getirmemektir.

Kurumsallaşma

ACC olarak önceliklerimizden birisi, şirketlerde Kurumsallaşma ve Aile Anayasasına geçiş süreçlerini ve çalışmalarını desteklemek, katkı sağlamaktır.

Mevzuata Uyum

Bir diğer misyonumuz, şirketlerimizin mevzuata uyumlarını sağlamak ve bunu sürdürülebilir bir kurum kültürü haline getirmelerine rehberlik etmektir.

Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku

Hedeflerimizden bir diğeri de, şirket yöneticileri ve ortaklarının  Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku uygulamalarına dair farkındalıklarını artırmaktır.

Eşitlik İlkemiz

ACC olarak misyonumuz, yerli ve yabancı şirketler ile kişilere eşit davranmaktır.

Eğitim Misyonumuz

Merkezimiz Ankara’da olsa da, misyonumuz Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında eğitim, toplantı ve seminerler düzenleyerek Ülkemizin her köşesindeki şirketlere, yönetici ve ortaklarına aynı kalitede hizmet sunmaktır.

Scroll to Top