Arama:

Gizlilik ve Güvenlik

  • Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde sistemimiz üzerinde tutulmamaktadır. Kredi kartı ile ödemeleriniz anlaşmalı olduğumuz elektronik para kuruluşu tarafından tahsil edildiğinden, kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde almaz ve kaydetmeyiz.
  • Üyelik bilgileri başta olmak üzere gizlilik gerektiren diğer bilgilerinizi başka kişi ve kuruluşlara vermeyiz.
  • Üyelik bilgileriniz üzerinde sadece siz işlem yapabilirsiniz.

 

Genel Bilgiler

www.altaslar.com’da müşteri bilgileri, üçüncü şahısların takibinden ve kötüye kullanımından korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 Bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, pratikte kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. 128 Bit SSL uluslararası bir standarttır. Üyeliğinizle ilgili bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, üçüncü kişilere gösterilmez ve devredilmez.


SSL nedir?

SSL kelimesi terim olarak Secure Socket Layer kelimelerinin kısaltmasıdır. Secure = Güvenli , Socket = Soket ve Layer = Katman anlamında kullanılır. SSL birbiri ile nasıl haberleşeceğini protokol olarak bilen iki uygulama arasında güvenli bir iletişim katmanı oluşturur. Bu katman içinden geçen veri o an için belirli şifreleme ve geri açma formüllerine göre gizlenerek transfer edilirler. Bu sayede bahsi geçen iki uygulama arasındaki iletişim güvenli hale gelir.  Kullandığınız browser ile bağlı olduğunuz sitenin web sunucusu arasında güvenlikli bilgi alışverişini sağlayan bir yöntemdir. SSL güvenlik alanında gönderdiğiniz bilgiler, çok sıradan görünen, fakat çözülmesi gerçekte imkansız olan bir kodlama sistemiyle şifrelenir. Girdiğiniz bilgiler şifrelenmiş ve diğer kişiler tarafından okunması imkansız bir bilgiye dönüştürülür. Bu bilgi ancak diğer uçtaki web sunucusu tarafından çözülüp anlamlı bir bilgi haline getirilebilir. Bu yetki uluslararası güvence altındadır. SSL özel ve kamusal kullanım için anahtarlar içeren patentli bir algoritma kullanır. SSL güvenlik alanı sayesinde, girmiş olduğunuz sitenin “gerçekten ziyaret etmek istediğiniz site” olduğundan da emin olabilirsiniz.

 

Redstone Corporate Consulting Altaş Kurumsal Danışmanlık Anonim Şirketi, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerine eksiksiz olarak uymayı taahhüt etmektedir.

 

REDSTONE CORPORATE CONSULTING ALTAŞ KURUMSAL DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. Koç Kuleleri No:2/A D.13 Çankaya, Ankara

MERSİS No: 00734249457100001

Ticaret Sicil Numarası: 479727

Telefon: (312) 911 63 39

Fax :(850) 522 34 03

E-mail: info@altaslar.com