Arama:

   Tacirsoft, Türkiye’nin Şirketler Hukuku ve OSB Hukukuna dair ilk ve tek veritabanıdır. Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kooperatifler ve Organize Sanayi Bölgeleri Hukuku alanında birçok eseri bulunan ve bu alanlarda uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ile uzmanlığa sahip olan  Dr. Soner ALTAŞ tarafından hazırlanmıştır. 

   

   İçerisinde, tek tek sınıflandırılmış şekilde binlerce içtihat, makale, mevzuat, yazı ve uygulamaya dönük doküman barındırmaktadır. Aradığınız konuyu hızlı, kolay ve bütüncül bir şekilde bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

   

   TacirSoft, kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Hukuk büroları, avukatlar, mali müşavirler, OSB’ler, aile şirketleri ile kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticileri, ortakları, muhasebe ve hukuk departmanları tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

 

   TacirSoft veritabanlarının temeli 2013 yılında atılmıştır. 2022 yılında TacirSoft Veritabanları Ailesine OSB Veritabanı da ilave edilmiştir. OSB Hukuku’nun birçok konuda özellikle Anonim Şirketler Hukukuna dair düzenlemeleri esas alması nedeniyle, veritabanımız OSB’ler ve katılımcıları açısından da vazgeçilmez bir kaynak haline gelmiştir.

   

   Onlarca yılın bilgi birikimi ve emeği sonucunda ortaya çıkan TacirSoft’un, Ülkemiz hukuk ve iş dünyasına faydalı olması en büyük temennimizdir. 

 

Detaylı bilgi edinmek ve Tacirsoft sitesini ziyaret etmek için tıklayınız