Boş Fatura ve Zayi Belgesi

Boş fatura ve zayi belgesi konulu Kurucumuz Dr. Soner Altaş’a ait yazıyı Sizinle paylaşıyoruz : ÇALINAN BOŞ FATURALAR İÇİN ZAYİ BELGESİ ALINABİLİR Mİ? Soner ALTAŞ Dünya Gazetesi, 26 Aralık 2010 Türk Ticaret Kanunu’nun 68. maddesinin birinci fıkrasına göre ticari defterlerin son kayıt tarihinden, saklanması zorunlu olan diğer hesap ve kağıtların ise tarihlerinden itibaren on yıl […]

Boş Fatura ve Zayi Belgesi Read More »