Arama:

kurucu & ortak

Dr. Soner ALTAŞ

İlk ve orta öğrenimini Kırşehir’de tamamlamıştır. 2000 yılında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı müfettiş yardımcısı olarak göreve başlayan Soner ALTAŞ, 2010 yılında Başmüfettiş olmuştur.

Yüksek lisansını (MBA) Amerika Birleşik Devletleri’nde University of Tennessee’de yapmıştır. Amerika’daki büyük şirketlere yönelik inceleme ve araştırmalarda bulunmuştur. 

2007 yılında University of Tennessee’nin aday göstermesiyle International Business Honor Society üyesi seçilmiştir. 

2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Doktora derecesini almıştır. 

2016 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde University of Tennessee’de Amerikan şirketleri ile KOBİ’lerine, 2017 yılında ise Avusturya’da Vienna University of Economics and Business (Wirtschaftuniversitat Wien)’de Avrupa Birliği mevzuatına tabi şirketler ile KOBİ’lere yönelik çeşitli araştırmalarda ve incelemelerde bulunmuştur.

Anonim Şirketler, Limited Şirketler, Şirket Denetimi, Pay Defteri, Anonim Şirket Genel Kurul Rehberi gibi Ticaret Hukuku alanında yayımlanmış muhtelif kitapları ile hakemli dergilerde ve Dünya Gazetesi’nde yeni Türk Ticaret Kanunu’na ilişkin olarak yayımlanmış birçok makalesi ve köşe yazısı bulunmaktadır. 

Bağımsız Denetçi ve Mali Müşavir ruhsatlarına sahiptir.   

Evli olan ALTAŞ, iki çocuk babasıdır.

Kurucumuz Dr. Soner Altaş, Şirketler Hukuku, OSB Hukuku, Kooperatifler Hukuku, Tüketici Hukuku, Ar-Ge Merkezleri, İrtibat Büroları, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri alanında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Dr. Soner Altaş ile iletişime geçmek için;

Bizi arayabilir ya da e-mail gönderebilirsiniz.