ACC; vizyonu, misyonu, ilkeleri ve hedefleri
olan bir danışmanlık şirketidir.

vizyon-altas-kurumsal-danismanlik

Vizyonumuz

İlkelerimizden ödün vermeden, yerli ve yabancı şirketlerin, yöneticilerinin, ortaklarının, start-up’ların,  girişimcilerin ve kurumların  en çok itimat ettiği Danışmanlık Şirketlerinden birisi olmaktır.

 

Değerlerimiz

Zaman içerisinde ülke genelinde ve dünyanın farklı noktalarında işbirlikleri ve ortaklıklar ile global bir marka haline gelmektir.

Daima ilkeli, disiplinli, doğru, adil, hakka ve hukuka özen gösteren bir şirket olarak kalmaktır.

altas-kurumsal-danismanlik-vizyon

Misyonumuz

Misyonumuz doğru bilgi, hukukun üstünlüğü ve önceliği, kurumsallaşma, mevzuata uyum, ülkenin her köşesine  hizmet götürme, şirketler hukuku farkındalığı oluşturma ve mevzuata uyuma katkı sağlamaktır.

llc-setup-in-turket-altas-consulting

Hızlı, Doğru ve Kaliteli Hizmet

Başta ticaret şirketleri olmak üzere, bize başvuran kurum, kuruluş ve kişilere, mümkün olan en hızlı, disiplinli, adil fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

sirketlerde-cezai-sorumluluk-altas-consulting

Hukukun Önceliği ve Üstünlüğü

Etik değerlerimizden birisi, hakka ve hukuka uygun olmayan müşteri taleplerini hiçbir koşul altında kabul etmemek ve yerine getirmemektir.

aile-anayasasi-kurumsallasma-altas-kurumsal-danismanlik

Şirketlerin Kurumsallaşması

ACC olarak önceliklerimizden birisi, şirketlerde kurumsallaşma ve aile anayasasına geçiş süreçlerini ve çalışmalarını desteklemek, katkı sağlamaktır.

sirket-denetimi-altas-consulting-company

Mevzuata Uyumu Özendirme

Şirketlerimizin mevzuata uyumlarına yardımcı olmak, bunu sürdürülebilir bir kurum kültürü haline getirmelerini özendirmek ve rehberlik etmektir.

Temel İlkemiz

Şirketlere ve kurumlara, her koşul altında, parasal kaygılardan uzak olarak, hep doğruyu tavsiye etmek, eksikleri ve hataları konusunda uyarmak, yanlış bilgi ve bilgilendirmeden kaçınmaktır.

TÜRKİYE'NİN

Kurumsal Danışmanlık Şirketi

Merkezimiz Ankara’da olsa da, Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında eğitim, toplantı ve seminerler düzenleyerek Ülkemizin her köşesindeki şirketlere, yönetici ve ortaklarına aynı kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Sohbeti Başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba
Yardımcı olabilir miyim?